6kW Tepelné čerpadlo MIDEA M-Thermal Monoblok MHC-V6W/D2N8-B2E30 vzduch/voda R32
4 507,00 s DPH
Kúpte teraz <span class="ts-tooltip button-tooltip">Porovnaj</span>
Dostupnosť: Na sklade
Kód produktu:MHC-V6W/D2N8-B2E30
Značka:
Tepelné čerpadlo MIDEA M-Thermal Monoblok MHC-V6W/D2N8-B2E30 6kW
TICHÁ JEDNOTKA
Konštrukcia vonkajšej jednotky potrebuje na svoju činnosť len jediný ventilátor (s účinnosťou až do 16,0 kW). Tým znižujeme hladinu emitovaného hluku pri zachovaní vysokej účinnosti.
PRÍDAVNÝ DOHREV
Zariadenie je štandardne vybavené prídavným elektrickým ohrievačom, ktorý pri výraznom poklese vonkajšej teploty, ak je účinnosť tepelného čerpadla nedostatočná, dohrieva vodu. Všetky prístroje zo série Split, ako aj zo série Mono (okrem modelov: 18.0, 22.0, 26.0 a 30.0 kW) sú vybavené prídavným ohrievačom. Použitie dohrevu je voliteľné v menu zariadenia.
TEPLÁ ÚŽITKOVÁ VODA
VYKUROVANIE AJ PRI -25°C
PROTIMRAZOVÁ OCHRANA
KOMPAKTNÉ ROZMERY
Najkompaktnejší hydraulický modul na trhu – so svojou hĺbkou iba 270 mm – je ideálnou alterntívou do každej technickej miestnosti. Svoj starý kotol bezproblémovo zameníte za hydromodul. S ním ušetríte nie len miesto, ale aj energiu.
FUNKCIA SMART GRID
DEZINFEKCIA ZÁSOBNÍKA
Rekonštrukcia – Poskytuje dostatočné teplo aj pre rekonštrukcie
Novostavby
VYSOKÁ ÚČINNOSŤ
Efektívne vykurovanie pri plnom výkone až do -10°C